KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12599158
nr 1259 9158
Gunnel Plankenhorn
(f. 1942), Sverige
Oljemålning, Nattljus. Signerad. Olja på duk, 26x21 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 3 juni 2019
kl 20:08:05
100 kr
150 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr